| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2017 |
| Id | TR1700 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF630M366HD000215 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 430.380 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 6.822 kg |
| Waga | 19.178 kg |