| Cena | € 14.500,- |
|---|---|
| Budowa | Chłodnie |
| Rok | 2013 |
| Id | TR1710 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644AHL000008267 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 425.886 km |
| Paliwo | Diesel |
| Władza | 199 kW (270 PK) |
| Waga brutto | 16.000 kg |
| Nośność | 7.090 kg |
| Waga | 8.910 kg |
| Budowa Długość | 744 cm |
| Budowa Szerokość | 0 cm |
| Budowa Wysokość | 0 cm |