| Budowa | Zamknięta skrzynia |
|---|---|
| Rok | 2012 |
| Id | TR1480 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 358.498 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 132 kW (180 PK) |
| Waga brutto | 11.990 kg |
| Nośność | 4.972 kg |
| Waga | 7.018 kg |
| Budowa Długość | 840 cm |
| Budowa Szerokość | 249 cm |
| Budowa Wysokość | 256 cm |